Winner Product razvija poslovanje uz vlastitu mehanizaciju i inovativni ISOTEX sustav gradnje

Pixabay.com/phooto
Građevinski radovi, ilustracija, Foto: Pixabay.com/phooto

U građevinarstvu su iskustvo, kvalitetna izvedba i pouzdana organizacija ključni za uspjeh svakog projekta. Upravo na tim temeljima svoje poslovanje razvija Winner Product d.o.o., građevinska tvrtka osnovana 2022. godine sa sjedištem u Mliništu. Tvrtka djeluje prvenstveno na području Dalmacije, s posebnim naglaskom na Dubrovačko-neretvansku županiju.

Specijalizirana za visokogradnju i niskogradnju, tvrtka objedinjuje širok raspon građevinskih radova, vlastitu mehanizaciju i stručni tim, uz poseban interes za gradnju ISOTEX sustavom.

“Tvrtku razvijamo kroz vlastitu operativu, ulaganje u mehanizaciju i okupljanje kvalitetnih radnika. Izvodimo zemljane radove i iskope, temelje, armiranobetonske, tesarske i zidarske radove te gradnju objekata ISOTEX sustavom. ISOTEX gradnju posebno želimo približiti investitorima koji razmatraju različite mogućnosti izgradnje svojeg objekta. Pritom nam je važno da se odabir sustava, opseg radova i način izvedbe jasno definiraju prema projektu i potrebama investitora”, rekli su iz te tvrtke za Financije.hr.

ISOTEX sustav predstavlja suvremeni način gradnje koji se temelji na primjeni blokova i međukatnih ploča izrađenih od drvo-cementne mješavine, sastavljene od mineraliziranih drvenih vlakana i cementa.

Tvrtka Winner Product je od osnivanja postupno razvijala poslovanje i ulagala u kapacitete za izvođenje radova.

“To razdoblje je donijelo prilike, ali i zahtjevne situacije iz kojih smo mnogo naučili. Posebno se pokazalo koliko je važno uskladiti preuzete poslove s ljudima, opremom i organizacijskim mogućnostima. Razvoj tvrtke zato promatramo kroz kvalitetu izvedenih radova i stvaranje temelja za dugoročno poslovanje”, objasnili su nam.

Najveći izazov u poslovanju do sada im je bio uskladiti sve što gradilište zahtijeva: stručne radnike, materijal, mehanizaciju, rokove i financijsku dinamiku projekta.

Svaka promjena može utjecati na daljnji tijek radova. Zbog toga veliku važnost pridaju pripremi, realnom planiranju te komunikaciji s investitorima i suradnicima. Ističu da se mnoge poteškoće lakše rješavaju kada se o njima razgovara pravodobno i otvoreno.

Pixabay.com/PublicDomainPictures
Građevinarstvo, ilustracija, Foto: Pixabay.com/PublicDomainPictures

Tvrtka trenutačno ima 14 zaposlenih, a prema opsegu i vrsti radova surađuju i s kooperantima.

“Pronalaženje iskusnih i odgovornih radnika jedan je od važnijih izazova u poslovanju. Potrebe za dodatnim ljudima ovise o dinamici gradilišta i ugovorenim poslovima. Otvoreni smo za kvalitetne radnike, a cilj nam je stvarati uigran tim s jasnom podjelom odgovornosti”, poručili su.

Svoju prepoznatljivost grade povezivanjem vlastite mehanizacije, izvođenja različitih građevinskih radova i neposredne uključenosti u organizaciju gradilišta.

Smatraju da se povjerenje investitora stječe kvalitetom izvedbe, jasnim dogovorom i odgovornim odnosom prema preuzetim obvezama te dodaju da žele da ih naručitelji prepoznaju upravo po takvom pristupu.

“Posebno smo ponosni na razvoj vlastite operative i ulaganja u strojeve i opremu. Iza toga stoji mnogo svakodnevnog rada, organizacije i odricanja. Jednako su nam važni ljudi koji svojim znanjem i trudom pridonose izvedbi svakog projekta. Najveće zadovoljstvo donosi kvalitetno završen posao i povjerenje naručitelja koje otvara mogućnost nastavka suradnje”, kazali su.

Otkrili su nam da se u budućnosti žele razvijati postupno, jačanjem stručnog tima, unapređenjem organizacije i daljnjim ulaganjem u opremu. Jedan od njihovih razvojnih smjerova jest veća zastupljenost ISOTEX gradnje u budućim projektima.

“Važno nam je da rast poslovanja prati sposobnost kvalitetne izvedbe. Dugoročni nam je cilj izgraditi stabilnu i prepoznatljivu građevinsku tvrtku kojoj će se investitori vraćati i koju će preporučivati na temelju vlastitog iskustva”, rekli su iz Winner Producta.

Ova tvrtka na našoj je listi 99 najuspješnijih mikro poduzeća u svojoj djelatnosti, prema podacima bonitetne kuće CompanyWall.

99 najuspješnijih mikro tvrtki u djelatnosti pripremnih radova na gradilištu, po prihodima u 2025. godini
PozicijaNaziv tvrtkeUkupni prihodiNeto dobitak
1.HIDRORADOVI SAGENA obrt za hidroradove i usluge1.625.212,049.316,58
2.BLOKADA d.o.o.1.412.371,9314.396,52
3.FREND GRADNJA d.o.o.1.235.690,0473.180,61
4.LUKAC d.o.o.1.157.576,9723.408,38
5.BUOVAC, iskop zemlje, vl. Seka Buovac, Biograd na Moru, Ivana Gorana Kovačića 201.087.532,7737.886,15
6.MARIO GRADNJA d.o.o.1.058.453,54128.280,65
7.B-ISKOP j.d.o.o.994.033,8118.337,21
8.Obrt za radove građevinskom mehanizacijom i cestovni prijevoz “ĐON”971.911,80195.764,74
9.BNDB Grupa d.o.o.951.099,2795.268,90
10.MATKO KOVAČEVIĆ d.o.o.927.935,10256.150,96
11.TEA-USLUGE d.o.o.909.841,1281.934,22
12.PUŠINA d.o.o.900.043,0723.255,51
13.MARDUS d. o. o.898.189,758.536,09
14.ADEO d.o.o.895.921,09104.952,71
15.MAVRINAC NISKOGRADNJA d. o. o.870.530,75180.599,56
16.ŽUNIĆ – TEH d. o. o.870.232,6326.155,84
17.G. O. KRIŽANOVIĆ d.o.o.837.958,7815.819,52
18.NM KOP j.d.o.o.826.589,36112.085,48
19.BRKIĆ d.o.o.825.801,59204.398,49
20.HN GRADNJA d.o.o.806.513,5317.278,91
21.ISKOPI LOLIĆ, j.d.o.o.799.885,9887.126,74
22.ROKSMITH projekt d.o.o.770.835,8758.913,30
23.GRAĐEVINSKI OBRT “ISKOPI MILARDOVIĆ”, VL. IVAN MILARDOVIĆ, ČAVLE, CERNIK 43767.987,56163.362,19
24.ŽIGMAN PROJEKT d.o.o.759.880,8067.880,79
25.GMP TOMIŠIĆ, obrt za iskope, vl. Andi Tomišić, Žminj, Tomišići 7 C750.137,85143.024,29
26.SANDROKOP, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Sandro Poldrugovac, Poreč, Mušalež 65 A748.164,1513.245,71
27.GRADNJA PLUS d.o.o.724.274,597.047,71
28.Darko-gradnja d.o.o.710.107,3779.949,61
29.ŽRVANJ, građevinski radovi, vl. Tanja Mitrović, Biograd na moru, Bukovačka ulica 6699.568,6461.028,39
30.ZELIĆ, obrt za prijevoz i pripremni radovi na gradilištu, vl. Petar Zelić,Zadar, Sv. Nikole Tavelića 14667.455,0963.824,63
31.DANGUBIĆ d. o. o.653.802,75112.412,71
32.DIBI-ĆUK d.o.o.653.668,01216.309,80
33.ORKA PAKOŠTANE d.o.o.641.182,2774.727,34
34.MB, pripremni radovi na gradilištu, vl. Mate Bilaver, Škabrnja, Ulica 18. studenog 1991. 112626.933,99125.738,80
35.M.K.M. d.o.o.625.478,6727.062,22
36.OLL-FAST COMMERCE d.o.o.622.681,18143.623,39
37.PANDORA d.o.o.621.727,6110.142,19
38.MB-COP d.o.o.606.089,4325.062,01
39.GRADNJA”N”GRAĐEVINARSTVO I PRIJEVOZ vl.Davor Nevajda,Jastrebrsko,Kralja Tomislava 22598.358,3312.436,85
40.TIP TOP GRADNJA j.d.o.o.596.927,1829.949,48
41.EROSI d. o. o.587.615,9423.967,51
42.RADOŠEVIĆ d.o.o.584.159,7118.650,80
43.LUKA & TEO j.d.o.o.580.686,6324.533,99
44.PRVA LIGA, obrt za građevinarstvo, vl. Ivica Viduka, Zadar, Ulica Akcije Maslenica 2578.432,0712.418,55
45.ISKOPI MATKOVIĆ j.d.o.o.563.945,0039.649,00
46.Banko inženjering d.o.o.557.048,79115.862,62
47.ISKOPI NESTIĆ d.o.o.539.447,0192.854,68
48.PAVLAK GRADNJA d.o.o.533.842,3412.780,85
49.AUDENTES d.o.o.533.477,17136.089,00
50.“JURIĆ” Obrt za građevinarstvo, prijevoz, usluge i turizam, vl. Ante Jurić, Cesta don Petra Cara 35 A, Podstrana530.687,2313.766,16
51.KORTINA ISKOPI d.o.o.528.494,3566.163,82
52.VG ART d.o.o.525.356,2876.477,67
53.ČALJKUŠIĆ DIJAMANT, obrt za građevinarstvo, vl. Ivan Čaljkušić, Opanci, Čaljkušići 10516.731,7111.494,25
54.AGRO PRIVREDA d.o.o.511.084,94126.322,70
55.BILE LAZE d.o.o.494.292,18117.318,79
56.Robokop d.o.o.494.168,3898.445,84
57.IMGRAD d. o. o.492.136,13113.600,67
58.GAJIĆ MONT d.o.o.490.671,8328.640,06
59.ROKO PROMET d.o.o.488.506,1075.193,76
60.OBRT ZA TRGOVINU, GRAĐEVINARSTVO I USLUGE ” MARASOVIĆ” vl. SUZANA MARASOVIĆ, DUGOPOLJE481.554,181.678,21
61.MARTINOV LONAC d.o.o.478.363,51125.304,14
62.DIGGER j.d.o.o.471.308,3749.657,37
63.PAULKOP d.o.o.463.528,0244.416,45
64.ŠKOP-KOP d.o.o.462.634,66126.367,78
65.IN ISKOP d.o.o.453.606,8634.331,49
66.NIKRIS d.o.o.445.139,9364.598,48
67.BRKAN-PLANO d.o.o.441.403,4944.676,09
68.EKO ISTRA ISKOPI I NISKOGRADNJA d.o.o.425.917,20136.880,55
69.JELOVIĆ GRAĐENJE d. o. o.422.953,0111.907,16
70.FIDUS PROJEKTI d.o.o.413.998,364.555,14
71.DOMINUS PROJEKT d.o.o.408.900,9859.955,63
72.KATEGORIJA d.o.o.408.389,6433.425,89
73.MARKIĆ ISKOPI d.o.o.407.973,2130.099,90
74.VOLCAT d.o.o.392.343,7214.438,92
75.G.M.T. MARIO, obrt za usluge, vl. Zdenka Žeger, Karlovac, Rečička 89389.085,9422.311,23
76.TOMO KOP d.o.o.386.890,8344.979,59
77.MIRP d. o. o.380.127,3344.699,44
78.SUZI d. o. o.371.064,4664.313,15
79.HRLIĆ Challenge j.d.o.o.367.701,84156.684,33
80.DUBRAVICA d.o.o.367.150,6484.007,67
81.BROZIĆ TRANSPORT j.d.o.o.366.296,78206.150,47
82.WINNER PRODUCT d.o.o.356.275,7012.382,36
83.HUMINA GRADNJA, d.o.o.355.318,9313.672,22
84.LIBRA PROJEKTI d.o.o.350.346,6752.863,55
85.BOSS CONSULTING d.o.o.349.269,0115.182,83
86.GEOMAT – d.o.o.348.491,5715.265,12
87.TOPIĆ KOP j.d.o.o.348.326,9756.191,93
88.RUŠKAČ COMPANY j.d.o.o.347.955,0241.233,21
89.ASAMON d.o.o.346.159,818.331,12
90.BIUK USLUGE d.o.o.339.817,9724.145,21
91.IVANDIĆ d.o.o.338.474,4128.864,57
92.RADIUS d.o.o.336.444,0530.440,14
93.PAVLIĆ COOP j.d.o.o.336.170,8122.734,60
94.RAKIJAŠ d.o.o.324.776,3316.230,90
95.ISKOPI DENIS d.o.o.320.571,529.844,62
96.MATKOVIĆ PRO-START d.o.o.320.461,761.291,04
97.Imotika d. o. o.319.096,0613.180,00
98.CEROGRAD d.o.o.312.809,645.200,94
99.NAVI GRADNJA d.o.o.297.633,6440.384,49
izvor: CompanyWall, *svi podaci su za 2025. godinu

Jedan odgovor

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Popularno

Novi broj magazina „Financije.hr” donosi brojne ekskluzivne poslovne priče, intervjue i događaje iz regije i svijeta…

Komentari

Želite u Googleu vidjeti više aktualnih vijesti s portala financije.hr?

Dodajte financije.hr među svoje omiljene izvore u Googleu. Tako ćete naše aktualne vijesti češće viđati u Google pretrazi i Google Discoveru.

Brže nas pronađite u pretrazi
Više naših vijesti u Google Discoveru
Budite u tijeku s najnovijim informacijama